פרויקטים

PRO MORNINGS

שיעורי בוקר לרקדנים.ות מקצועיים במרכז סוזן דלל ביוזמת קהילת הרקדנים העצמאיים בישראל ובשיתוף מועצת הפיס לתרבות ואמנות

מרכז סוזן דלל, יחד עם קהילת הרקדנים העצמאיים בישראל משיקים מערך שיעורי בוקר מסובסדים, אשר יתקיימו ארבע פעמים בשבוע במרכז סוזן דלל בשנת 2021.

השיעורים מיועדים לרקדנים.ות מקצועיים אשר עובדים ופעילים בתחום, ובוגרי תוכניות הכשרה מקצועיות למחול.

 

 

רקע

בעקבות משבר הקורונה ומתוך הרצון לתת מקום ותמיכה לצרכי הרקדנים בישראל קמה יוזמה של קהילת הרקדנים העצמאיים בישראל, שזכתה למימון ממועצת מפעל הפיס לתרבות ואמנות וממרכז סוזן דלל. היוזמה שמה דגש על הקניית תנאים אמיתיים עבור רקדנים ורקדניות בארץ, וקידום ערכים של הדדיות וצמיחה משותפת. היוזמה קמה מתוך הצורך להיאסף, ולייצר פלטפורמות המאפשרות התפתחות, מרחבים פיזיים ומחשבתיים לפעולה ובניית קהילה תומכת ומפרה.

בשיתוף פעולה עם מרכז סוזן דלל ובתמיכת מועצת הפיס לתרבות ואמנות, הוקם מערך שיעורי בוקר מסובסדים המהווים מענה יומיומי בשטח ומייצרים מקום שבו רקדנים ורקדניות יכולים להמשיך את ההתפתחות המקצועית שלהם לצד שמירה על כושר פיזי ומנטלי, ולייצר מרחב למפגש ויצירת קשרים בתוך הקהילה.

תנאי סף

רקדנים.ות עצמאיים הפעילים בתחום (שני פרויקטים מקצועיים לפחות בבמות מקצועיות).
בוגרי להקות ולהקות צעירות.
בוגרי תכניות הכשרה מקצועיות למחול.

השיעורים מתאפשרים בזכות תמיכת מועצת הפיס לתרבות ואמנות.

על מנת להירשם לשיעורים – צרו קשר עם קהילת הרקדנים העצמאיים במייל promornings@sdc.org.il

את התכנית יזמו תמר סון וניצן מרגליות.

תמר סון היא רקדנית מקצועית שפועלת בישראל ובברלין. נולדה בירושלים בשנת 1991 .בוגרת התיכון של האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. זוכת מלגת קרן תרבות אמריקה- ישראל לשנת 2009-2008. שירתה כרקדנית מצטיינת בצה"ל. בין השנים 2011-2010 רקדה ב"פרוייקט" יוזמה משותפת של האופרה הישראלית ומרכז סוזן דלל, שם הופיעה ביצירות מאת עמנואל גת, יקופו גודאני, וויליאם פורסיית ועידן שרעבי.
היא פועלת כרקדנית עצמאית ועובדת עם היוצרים.ות שרון וזנה,נעה צוק ואוהד פישוף, אודליה קופרברג, עידן כהן ויוני סוטחי. משנת 2019 היא משתפת פעולה עם הכוראוגרפית קאט ואלאסטור )ברלין( ומופיעה עם יצירותיה בתיאטראות שונים באירופה.

ניצן מרגליות הוא כוריאוגרף ורקדן המתגורר בין גרמניה לישראל. הוא בוגר תואר שני מהאוניברסיטה לאמנויות בפילדלפיה. בארץ הוא רקד באנסמבל בת שבע ובלהקת המחול ורטיגו. הוא עבד עם כוריאוגרפים.ות כגון לורן שטואן, מוד לה פלדק, קאט ואלסטור, ואן קולוד. כיום הוא משתף פעולה כרקדן עם בנג׳מין ברטנד ומילה קוייסטינן. עבודתיו הוצגו בפסטיבלים ובתיאטראות בגרמניה, שוודיה, הונגריה, ישראל וארה"ב.
יחד תמר וניצן יזמו ומפעילים את הפלטפורמה עבור קהילת הרקדנים.ות העצמאיים.ות בישראל שפועלת זו השנה השניה. בשיתוף סוזן דלל ובתמיכת מועצת הפיס לתרבות ואמנות הוקם ׳פרו מורנינגס׳ מערך שיעורי הבוקר המסובסדים לרקדנים.ות מקצועיים עצמאיים שמהווה חלק משמעותי מהעשייה של הפלטפורמה.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

צרו קשר

מרכז סוזן דלל, יחיאלי 5, תל אביב יפו, 6514946
כרטיסים: 03-5105656 | משרד: 03-5105657 | פקס: 03-5179634 | info@sdc.org.il

הבית של
המחול בישראל

מרכז סוזן דלל חרט על דגלו לקדם, לטפח ולתמוך באמנות המחול העכשווי בישראל

אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים למטרות אלה ומזמינים אותך לקחת חלק בקידום ופיתוח עולם המחול הישראלי

לחצו כאן לתרומה

סוזן דלל
ניוזלטר