פרויקטים

25 שנה למרכז סוזן דלל – מניפסטים 2014

לרגל 25 שנות פעילותו של מרכז סוזן דלל ניתנה במה ליוצרים לספר על עצמם ועל עשייתם במילותיהם שלהם.

"מחשבות ורצונות שונים ומגוונים מובילים אותנו היוצרים בדרכנו ובמעשינו, ומידי פעם יש מקום לעצור, להסתכל אחורנית, לראות את אשר עשינו, השגנו ויצרנו ולומר זאת בקול רם. על אף שלכולנו, יוצרים בעבר ובהווה, קשה לעיתים להביע נכונה את אשר על ליבנו באמצעות מלים, ולכן אנו מעדיפים את הפעולה היצירתית, אני מאמין גדול בכוחה של המילה המדוברת. גם אני כיוצר מצאתי עצמי פעמים רבות נאבק בדרישה לתת הסבר לפועלי, אך עם הזמן נוכחתי בעוצמתה של המילה לא רק לומר אלא גם לחדד מחשבות ורצונות. אני מאמין שלכולנו הכוח והיכולת לעשות זאת!" יאיר ורדי מנכ"ל סוזן דלל בין השנים 1989-2020.

לרגל 25 שנות פעילותו של מרכז סוזן דלל ניתנה במה ליוצרים לספר על עצמם ועל עשייתם במילותיהם שלהם. לצד הצגת יצירתם השופעת והמגוונת של היוצרים במרכז, נפתחה דלת לכל המעוניין לומר את אשר על ליבו, ולא בתנועה אלא במלל. עשרים ושמונה יוצרים וכתבו מצפונות ליבם על יצירתם ופועלם. זוהי הזדמנות לכולנו להיות פתוחים, קשובים, מתריסים, מבקרים ומלטפים.

בין היוצרים הדוברים:
ענבל אושמן וינץ לוי, אורנילי אזולאי, דפי אלטבב, אורלי אלמי, מאיה ברינר, ליאת דרור, רוני הלר, ורטיגו, רונית זיו, תמי ורונן יצחקי, עידו כהן, לילך ליבנה, דרור ליברמן, נטע עזצדוק, בשמת נוסן, אנה סבה, עמר עוזיאל, אורלי פורטל, שלומי פריג', נדב צלנר, אמיר קולבן, אודליה קופרברג, דנה רוטנברג, ענבל שחר, רנה שינפלד, יערי שלם, רותם תש"ח.

לקטלוג המניפסטים לחצו כאן

צרו קשר

מרכז סוזן דלל, יחיאלי 5, תל אביב יפו, 6514946
כרטיסים: 03-5105656 | משרד: 03-5105657 | פקס: 03-5179634 | info@sdc.org.il

הבית של
המחול בישראל

מרכז סוזן דלל חרט על דגלו לקדם, לטפח ולתמוך באמנות המחול העכשווי בישראל

אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים למטרות אלה ומזמינים אותך לקחת חלק בקידום ופיתוח עולם המחול הישראלי

לחצו כאן לתרומה

סוזן דלל
ניוזלטר