מרכז סוזן דלל - הזמנת כרטיסים אונליין

תרומה

מרכז תרבות ישראלי הפועל בשכונת נווה צדק בתל-אביב. מרכז המחול הוקם בשנת 1989 להיות בית למחול וליוצרים במחול בישראל ומרכז חינוכי לתרבות ולאמנות. ייעודו ותפקידו של המרכז הוא לטפח ולעודד את התפתחות אומנות המחול הישראלי בשילוב עם אומנויות אחרות. מאז הקמתו יזם וביסס המרכז למעלה ממאה מסגרות יצירה וכן הועלו בו למעלה מ 1,200 בכורות במחול, תיאטרון ואומנויות אחרות.

מרכז סוזן דלל מביא אל הבמה את חוויית הקיום התרבותי והחברתי בישראל. מדי שנה מתקיימים בו למעלה מ-600 מופעים הזוכים להדים רבים ולהערכה מצד האורחים והמבקרים. פניה הרבים של הזהות הישראלית משתקפים במגוון היצירות הרחב המוצג במרכז. קהל הצופים הנאמן מתרחב וגדל בהתמדה. מרכז סוזן דלל מהווה תשתית ובסיס ממנו מתפתח היוצר הישראלי במחול. המרכז הוא ביתם של להקת המחול הלאומית – בת שבע ואנסמבל בת שבע, תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער ושל כל אמני ויוצרי המחול בישראל. מידי שנה גדל מספר היוצרים, הרקדנים והכוריאוגרפים הלוקחים חלק בפעילויות המרכז.

המחול הישראלי חוצה הגבולות משגשג ופורח ומהווה כיום אחד מענפי היצוא החשובים בישראל. הצלחת המחול הישראלי היום היא פרי השקעה, חשיבה יצירתית ועבודה ממושכת של מרכז סוזן דלל. יצירתיות ומקוריות חברו יחד עם יכולת טכנית גבוהה.

צור קשרלמידע נוסף אנא צור איתנו קשר

דרכים אחרות לתרום אנא צור קשר דרך טופס יצירת הקשר שלנו

צור קשר
תרומה

אנא עזור לתמוך במרכז שלנו.

תרומה