מרכז סוזן דלל - הזמנת כרטיסים אונליין

תיאטרון מחול אורבני "Low Air" – ליטא מגיע לישראל

לערב אחד בלבד, מרכז סוזן דלל מציג את להקת הפיוז'ן הראשונה בליטא, המשלבת מחול מודרני והיפ הופ.
הם מגיעים במסגרת חגיגות 25 שנה ליחסים הדיפלומטים בין ישראל לליטא.
ליטא היא אחת מהרפובליקות הבלטיות, שבצפון אירופה. היא גובלת בלטביה, בלארוס, פולין ורוסיה.
נסיבות מהלך ההסטוריה של ליטא עיצבו אותה כמדינת תרבות רב שכבתית, רב ממדית ורשתית. זו הושפעה מתרבות פולין שאיתה התקיימה סימביוזה במהלך ההסטוריה וכן מתרבויות רוסיה וגרמניה.
ליטא עוברת אבולוציה תרבותית תודעתית מתמדת. הכל תוך החייאת השפה הליטאית בדומה להחייאת השפה העברית בישראל.
הרכב המחול האורבני האנרגטי "Low Air" ממציא מחדש את הריקוד העירוני של הרחוב, ומביא אותו אל הבמה, על מנת לגלות את הפוטנציאל האמנותי הטמון בריקוד הרחוב, ולחשוף אותו בפני הקהל שוחר התיאטרון.
שני רקדני רחוב תחרותיים מוערכים, הקימו את הרכב המחול האורבני הראשון בליטא בשנת 2011. כיום הם כובשים את אירופה והעולם כולו בסערה, עם השילוב הייחודי של סגנונות אורבניים ומחול מודרני. בשילוב תקליטנים, אביזרי במה מפתיעים ותנועה שלא תיאמן, אתם תיחשפו למחול כפי שלא ראיתם בעבר.
הם יופיעו עם היצירה "Feel-Link" היצירה "Feel-Link" חוקרת את מערכת היחסים של בני זוג, המבטאים את רגשותיהם אחד כלפי השני, דרך מחול אורבני מחוספס ואמיץ.
היצירה מלווה בפסקול אלקטרוני מעורר רגש, המתחלף במהלך המופע לתשוקה והבוסריות המורכבת של השיר "Feelings" של הזמרת נינה סימון, בזמן שהרקדנים לכודים במעיין מעגל אין סופי של רגשות מודחקים אשר מגיעים לשיא בסיום מדהים.
זוהי הפקת המחול האורבני / היפ הופ הראשונה אשר נעשתה בליטא, וכבר בערב הבכורה שלה היא זכתה למועמדות לפרס צלב הבמה המוזהב היוקרתי של ליטא (עבור מופע הבכורה הטוב של השנה), ובשנה שלאחר מכן זכו יוצריה בפרס הכוריאוגרפים המצטיינים באותה תחרות.
שגריר ליטא בישראל ומכובדים נוספים צפויים לחגוג את חצי היובל של היחסים.
המופע באולם סוזן דלל 24 ביוני 2017 שעה 21:00