״החלום הוא צייר גדול״ - נעה דר

מופע לילדים מאת נעה דר ע"פ שירי לאה גולדברג

"החלום הוא צייר גדול" - מופע מחול, תיאטרון ומוזיקה לכל המשפחה שיוצר מפגש משמח ומרענן בין שיריה האהובים של לאה גולדברג יחד עם תנועה, מוזיקה ותלבושות פיוטיות ומלאות בהומור ודמיון.
 
את המופע מוביל הילד גד שנשאר לבדו בבית ויוצר בדמיונו עולם עשיר וצבעוני שכולל יצורים משונים שמצייר "אדון חלום", את "דודה לאה" שהתחפשה לצפרדע ואת "הילד הרע" שתמיד נכנס בלי כל אזהרה.
 
עם "כובע קסמים" הוא יוצא למסע חובק עולם ושולה פנינים והפתעות נוספות מכובעה של גולדברג שמצידן פוצחות בחגיגה בימתית שזכתה לשבחים רבים.
 
 

"המופע המרגש מצליח להתבונן מחדש ומזווית מקורית, בשיריה המקסימים של לאה גולדברג המשלבים אמפטיה והומור. אותו הומור מצליח גם לחלחל לתנועת הרקדנים ורוח המשובה העולה ממילות השירים ניכרת גם על פניהם ומחוות גופם.התפאורה המינימליסטית מעבירה בצורה מדויקת אווירה של יום חורף בתל אביב, התלבושות מסוגננות ורבות דמיון והכוריאוגרפיה מהווה איור פיוטי וקסום לשירים היפים.מיכל בן ארי,"להיות הורים"

"מופע מחול אינטיליגנטי, אלגנטי ומרגש, שנשאר עם הצופים זמן רב אחרי הצפייה בו. המופע מחיה את השירים היפים של גולדברג והופך אותם נגישים וזמינים, גם לקהל הילדים."החלום"הוא מסוג המופעים הנדירים שהורים ייהנו מאוד להתלוות אל ילדיהם. רמת ההופעה היא כשל מחול למבוגרים, וכזאת גם ההלחנה והמוסיקה המורכבת הערבה לאוזן. כדאי לקחת את הילדים. הם ייהנו ואפילו יוקסמו."רותה קופפר,"הארץ"

״המופע מקסים, עשיר בדמיון וצבעוני מאוד. הכוריאוגרפיה מלאת השראה והומור, רקדני קבוצת מחול נעה דר מצוינים, התלבושות מעולות והמוזיקה המקורית נעימה ומותאמת לתכנים. מופע בהחלט ראוי"ציפי רומן, "לאישה"

״הכוריאוגרפית נעה דר צירפה כמה מפניני המחרוזת של המשוררת לעדי של תנועה, משחק ושירה.  נעה דריצרה תנועה נקייה מאוד, השומרת במכוון על קו התמימות. הרקדנים מחליפים דמויות בקלילות, ואף אינם מסתירים את השעשוע ורוח המשובה שדבקו בהם, ממש כשם שאלה ניכרים במקור של גולדברג ובעיבוד הבימתי של דר להנאת קהל הילדים והוריהם" צבי גורן. אתר "הבמה".

 

כוריאוגרפיה ובימוי: נעה דר | מוסיקה מקורית: ישראל ברייט. | תמליל ועריכה: חגית רכבי. | בביצוע השחקנית והרקדנים: טל אידיסיס יענקל'ה פילצר, טל נוף, עדי שמשי ונעם אילן. | תלבושות: סווטלנה ברגר. תאורה: אינה מלכין. תפאורה: אבי שכווי.| המופע עלה לראשונה בפסטיבל "צלילי ילדות" 2004 בחולון . | משך ההצגה: 55 דקות

מתאים לגילאי 4 - 9
אין כניסה מתחת לגיל 3
אין כניסה למאחרים
המקומות שמורים עד תחילת המופע
לכניסה מהירה יש לבוא עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון ישירות לאולם
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

25/05/2019
11:30
אולם דלל
להזמנה ושירות