תמיכה

הזדמנות להקדשה על מושב או ספסל 

האם אתם מחפשים דרך להביע את אהבתכם לריקוד הישראלי ולתמוך באמנויות? או אולי אתם מעוניינים לכבד חבר יקר, עמית, או אהוב שלכם בדרך ייחודית? מרכז סוזן דלל מציע הזדמנויות למתן שמות והקדשה, ובכך לשים את חותמתכם על פועלו של מרכז סוזן דלל. 

מושב באולם סוזן דלל 

אולם סוזן דלל הוא הגדול מבין אולמות המרכז ובו 360 מושבים. באולם מתקיימים מופעים במהלכה של שנה ובהם מתארחות להקות וכוכבים מכל רחבי העולם, ביניהם: מיכאל ברישניקוב, מרס קנינגהם, בלט האופרה של פאריז, בלט העיר ניו יורק, להקת ג'ון ג'אספארס, מאגי מרן ורבים אחרים. הקדשת שם למושב באולם היא דרך נפלאה לכבד את אהבתך לריקוד, או להנציח את שם קרוביך.

ספסלים בגינת סוזן דלל 

בקמפוס המרכז 25 ספסלי עץ הפזורים בין עצי ההדר ותעלות המים. המרכז הוא אתר התיירות הפופולרי ביותר בעיר תל אביב.שמכם או שם יקרכם על אחד מספסלי המרכז הינו אות כבוד אותו הינכם רוכשים למרכז סוזן דלל. בואו לשבת על ספסל הנושא את שמכם ולדורות הבאים. 

את הספסלים ואת המושבים ניתן להקדיש בתרומה של   $5,000 או 18,000 ₪. בהוקרה על תרומתכם, מרכז סוזן דלל ישים לוח מותאם אישית על הספסל או המושב על פי בחירתכם. 

*התרומה מוכרת לצרכי מס'  

-------------------------- 

מרכז סוזן דלל למחול ולתיאטרון הוא מרכז המחול הישראלי. המרכז הוקם בשנת 1989 ומציג למעלה מ 500 הופעות בשנה. תרומתכם תתרום למגוון רחב של תוכניות אמנותיות וציבוריות המשרתות ילדים, מחנכים, אמנים מתפתחים, צעירים ובוגרים, וקהילות מגוונות ברחבי הארץ.