קבוצת מחול תיאטרון אור ואורן

VOID#2
שלוש נשים מרכיבות ומפוררות לסירוגין דימויים של נשיות. הן בוחנות את חומריות הדימוי על גופן ושל גופן, מתנסות בתהליכים פנימיים וחיצוניים של התרוקנות הגוף והתמלאותו בדימוי. הן נעות בחלל, מטפלות באופן 'כירורגי' במרכיבים החומריים של הדימויים (הפרחים המפוזרים) המרכיבים הפיזיים (גופן הנשי) בכדי למצוא את הפער או את מידת ההתאמה בין 'הנשי' ו'היפה' לבין 'החומרי' ו'המכני'.
דרך שלושה נרטיביים רגשיים שכל אחת חווה בנפרד, הן מקפלות אל תוך החלל דימויים נוספים שאותם הן מפרידות מעצמן כחומר זר ומתחילות לפגוש זו את זו במקומות בהן הגוף הוא רק גוף והאנושי חשוף, דק ושברירי.
הן חושפות אחת את השנייה וחוקרות, דרך חפצים או קירות הבמה, את הנוכחות הישותית שלהן שאינה משתנה. נוכחות שאינה נגועה בהתניה מוקדמת או בדימוי חיצוני שמשולב בהן עוד מזמנים קדומים, מתוך רצון לזכך את עצמן לכדי גרעין פנימי נטול שייכות ונקי מכל, גרעין של כלום, של ריק.
 
העבודה התחילה את מחקרה כחלק מפסטיבל הרמת מסך 2015 בליווי אמנותי של איציק ג'ולי. לאחר זמן מחקר נוסף אנו מציגים בבכורה את גרסתה השנייה של היצירה, באורך מלא ובקאסט חדש.
כוריאוגרפיה: אור מרין | רקדנים: אלי כהן, מעיין חורש, הילה זוהר | תאורה: אורי רובינשטיין | עיצוב פסקול: אורן נחום | מוסיקה מקורית וביצוע: אביגיל עמנואל | צילום: אלי כץ, פיני שניר
 
*העבודה מבוצעת בעירום חלקי
לתשומת ליבכם:
המופע על במת המרכז. מקומות לא מסומנים
*לאחר המופע שיחה עם האמנים
מתאים לגילאי 15 ומעלה
אין כניסה למאחרים
המקומות שמורים עד תחילת המופע
לכניסה מהירה יש להגיע עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון ישירות לאולם
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים