פסטיבל קונטקסט – עם הרקדנית דיאנה וישנייבה לראשונה בישראל

פסטיבל קונטקסט – עם הרקדנית דיאנה וישנייבה לראשונה בישראל 
מרכז סוזן דלל יום שישי 8 במרץ 
מופעים בשעות 13:00 , 21:00 

M.ART מציג את חלון הראווה הראשון בתל אביב של פסטיבל קונטקסט, שהוקם על ידי דיאנה וישנייבה, המציג את מיטב הכוריאוגרפיה הרוסית העכשווית.
לאחר מוסקבה וסנט פטרסבורג  מתחיל הסיור הבינלאומי בתל אביב ואחריו בלונדון באביב 2019. לקהל תהיה הזדמנות ייחודית ונדירה לראות דיאנה וישנייבה מופיעה על הבמה בלונדון ובתל אביב. אחת מרקדניות הבלט הגדולות של זמננו, מנהלת  ומייסדת הפסטיבל, פרימה בלרינה בתיאטרון מרינסקי, וסולנית אורחת ורקדנית ראשית בתיאטרון הבולשוי ובתיאטרון הבלט האמריקאי בניו יורק. 
יחד עם דיאנה וישנייבה ירקוד הרקדן הבינלאומי , שותפה בשנים האחרונות מרסלו גומז, אחד הרקדנים המובילים בעולם כיום ,יחדיו הם יגישו ערב של קטעי מחול מהרפרטואר הבינלאומי 
קטעים מהבלט על נורייב שהועלה בבכורה על במת תיאטרון הבולשוי בדצמבר 2017.  סיפורו של הרקדן המדהים, שנמלט מהברית המועצות למערב, הותאם על ידי הבמאי קיריל סרברניקוב, 
בנוסף, הפקה מיוחדת שהוזמנה על ידי הפסטיבל בשנת 2017, בבימויו של הכוריאוגרף הספרדי הנודע גויו מונטרו רקדני בלט פרם לצלילי המוסיקה של וגנר ושופן .
בתכנית הפקות מחול של דור היוצרים העכשווי המעצבים את זירת המחול הרוסית העכשווית.
הקהל בתל אביב יזכה להיחשף ליצירות  הזוכות בתחרותVladimir Varnava, Olga Vasilieva,  Konstantin Keikhel   ו-  Pavel Glukhov שמות מוכרים בעולם זוכי פרסים בינלאומיים, כאשר יצירותיהם הינן חלק חלק מרפרטואר תיאטראות ומופעים מוסיקליים ברוסיה וברחבי העולם.


 

תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

08/03/2019
13:00
אולם דלל
08/03/2019
21:00
אולם דלל
להזמנה ושירות