להקת המחול המודרני של בייג'ינג - פריחת הזמן

להקת המחול המודרני של בייג'ינג
"פריחת הזמן"
12 – 13 בפברואר

חלוף ארבעת העונות דומה לנשימת האלוהות, השמים והארץ, סיבוב מערכת השמש. הטבע או האל נושף חיים לתוך כל מה שקיים על פני הפלנטה, ומשלים את מעגל החיים: נביטה, צמיחה, פריחה, קציר ומוות. הפרחים הם כמו עיני היקום, עדים למסע החיים בבני האדם, בחיות, בצמחים ובאלוהי, תוך שהם נעים דרך ארבעת העונות, עדים לפריחת הזמן.


להקת המחול המודרני של בייג'ינג היא להקת המחול המודרני המובילה בסין. הלהקה, שנוסדה ב-1995 על ידי משרד התרבות העירוני של בייג'ינג, נעשתה לעצמאית בשנת 1998. הלהקה זכתה לשבחים בסין וברחבי העולם מהקהל, ממבקרים וממומחים, בזכות הרפרטואר העשיר שלה, המשלב תרבות סינית מסורתית עם השפעות מחוץ לסין. להקת המחול המודרני של בייג'ינג עומדת בחזית האמנות העכשווית המתפתחת בסין, ומציגה את "הפנים של סין המודרנית" בפני שאר העולם. מרכז הלימודים של הלהקה מציע קורסים וסדנאות לאמנים מתחילים ולמקצוענים, ומטרתו לפתח מבצעים מיומנים וכוריאוגרפים יצירתיים.


גאו ינג'ינזי, המנהלת האמנותית של להקת המחול המודרני של בייג'ינג, היא חברה מייסדת של להקת המחול המודרני בייג'ינג. העבודות שלה שואבות מחינוכה הבודהיסטי ומהכשרתה במחול סיני מסורתי. בעולם הרמוני של התבוננות עצמית, הרקדנים שלה נעים בזרימה טבעית של אנרגיה, אך ישנן הפתעות בכל סיבוב, אשר מאתגרות את תפיסת הקהל לגבי דיכוטומיות כמו "מסורתי/מודרני" ו-"מזרח/מערב".

תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

12/02/2019
21:00
אולם דלל
13/02/2019
21:00
אולם דלל
להזמנה ושירות