ימי הפלמנקו 2019 - ערב גאלה

חלק 1: תחרות שלב הגמר 

חלק 2: BAILABLES – לרקוד את הצלילים  בכורה עולמית בפסטיבל ימי הפלמנקו ה-25!

להקתם המתחדשת של  רפאל אסטבז- RAFAEL ESTEVEZ  וואלריאנו פאניוס- VALERIANO PANOS אחרי שסיימו שנתיים בהן ניהלו את להקת הבלט האנדלוסי הרשמית 2017-2018.

המופע  BAILABLES – פנטזיה כוריאוגרפית המשלבת את מה שהיה בעבר "נתן לרקוד" ומה שהיה "לא נתן לרקוד". במאה ה21  בדור הפלמנקו העכשווי נשברו המסגרות הנוקשות והקבועות של ריתמוס מוגדר, אפשר לקחת את הפלמנקו שירשנו ולתת ביטוי לכל צליל - לחנים פשוטים ומתוחכמים, שירת פלמנקו עתיקה וחדשנית שקט ורעש

 

היוצרים- כוריאוגרפיה בימוי וריקוד

ESTEVEZ&PANOS זוכים להערכה עצומה בעולם הפלמנקו הספרדי והכרה ביכולותיהם פורצות הדרך להעלות את העתיק המסורתי עם האוונגרדי החדשני בהרמוניה מופלאה. הם היו הכוריאוגרפים והמנהלים האמנותיים לסרטו של CARLOS SAURA  - FLAMENCO DE HOY . BAILABLES הועלה בשנת 2016 בפסטיבל חרז ובביאנלה בסביליה בהצלחה גדולה. אך התמנו למנהלי BFA ורק עכשיו המופע מועלה שוב- לראשונה בבכורה עולמית .

RAFAEL ESTEVEZ- האנטי גיבור של הפלמנקו הספרדי כיום- איש גדול במראהו, תמיד על הבמה בכל מופע שיצר, בעל כריזמה מדהימה! די בתנועת יד קטנה, כמה צעדי ריקוד ואפילו בעמידתו המרשימה על הבמה והנוכחות שלו מרתקת את כל הקהל...נוכחנו בכך בכל המופעים אותם יצר!

VALERIANO PANOS יליד ברצלונה סיים לימודיו  באקדמיה לבלט , היה סולן ב Ballet Nacional de Espana בשנת 2011 זכה בפרס OUTSTANDING DANCER  מארגון הכוריאוגרפים ריקוד ספרדי ופלמנקו.

מן הביקורות:

EL MUNDO-Masters that do without rules….To Freedom from the unexpected

-TRAVAILLER CATALA Estevez&Panos  company’s electrifying work!

-רקדנים על הבמה: Rafael Estévez, Valeriano Paños,

Macarena López, Sara Jiménez, Nadia González, Carmen Muñoz, Alberto Selles

שירה גיטרה ופסנתר: Matías Lopez “El Mati”  

מוסיקה: Rafael Estévez, Matías López, Faustino Nuñez, Spanish & Flamenco

www.estevezpanoscia.com / www.auroralimburg.com 

צילום- Beatrix Mexi Molanar

תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

30/03/2019
20:30
אולם דלל
להזמנה ושירות