דוד ד'אור - "משהו טוב" - מופע השקה חגיגי לאלבום החדש!

דוד ד'אור, מהזמרים והיוצרים הבינלאומיים והמוערכים  משיק את אלבומו
החדש, ה- 20 במספר(!)- "משהו טוב" בהופעה חגיגית ומיוחדת שתתקיים ב 6.3.19 במוזיאון ת"א שבה יארח את מירי מסיקה , ואשר תהיה יריית הפתיחה לסיבוב הופעות חדש בארץ ובעולם. 

המופע החדש "משהו טוב" הוא מופע רב תרבותי ושורשי היוצר קולאז' מוזיקלי מרומם נפש שאי אפשר להישאר אדיש אליו . המופע כולל את כל היצירה המקורית של דוד ד'אור ששילבה במהלך הקריירה הארוכה, כלים וסגנונות מרחבי העולם ואת כל עולמותיו המוזיקליים העשירים: מסורות אתניות יהודיות שורשיות, מוזיקת עולם, מוזיקת פופ וקלאסיקות בינלאומיות שמשקפות את כור ההיתוך הישראלי דרך סגנונו המוזיקלי הייחודי של דוד ד'אור, בהרמוניה נפלאה.

במופע יהיו להיטים מכל הזמנים בביצועים ועיבודים חדשים ומרגשים לשירים חדשים וישנים מכל האלבומים: "קול מן השמיים", "תשמור על העולם ילד", "כל הכוכבים", "אני עף", "זמן אהבה", "הלב יודע", עד שנראה את האור", הגידי לי", "שינויים", ביצועים לקלאסיקות בינלאומיות: "קרוזו", "אדג'יו", SUMMER TIME"" ועוד רבים וטובים אשר הופכים את המופע למסע מרגש ועוצמתי בלווי הרכב של 6 נגנים משובחים כל אחד בתחומו .


מאחורי דוד כבר 19 אלבומים שהגיעו למעמד זהב ופלטינה, שיתופי פעולה עם אמנים רבים בארץ ובעולם והופעות על הבמות הגדולות והמכובדות ביותר ברחבי הגלובוס. במהלך השנים הוציא להיטים רבים שהפכו לנכסי צאן ברזל וחלק בלתי נפרד מפס הקול הישראלי אשר ביססו את מעמדו כאחד מהאמנים הטובים והמוערכים.

מן הביקורות:
"דוד ד'אור אחד הזמרים הכי בינלאומיים , בעל 17 אלבומי זהב ופלטינה
בין הזמרים הכי ווקאלים והכי מכובדים שצמחו בעולם בשנים האחרונות, מי שעמד בפני שועי עולם, נשיאים ומכובדים, זומן לאירועים רבים ברחבי הגלובוס, בזכות קולו המצויין ובזכות שיריו המבקשים להעביר חוט של אחדות, אהבה ואיכות עם נשמה יהודית...
עומד בקיסריה וכובש את לב הקהל, הקהל בוכה, צוחק, מתרגש ורוקד...
מופע שהוא חוויה בקנה מידה בינלאומי, הרכב נגנים עשיר, חגיגה צבעונית ומלאת רגש של אהבה, אמונה ואחדות....
זמר מליגת על מגיע לשמיים ומטפס עוד ספירה. זמר הזמרים שיאים על שיאים צבעים מרהיבים, רכות אנושית רבת חסד, איכות מנצחת".( יוסי חרסונסקי)

 

צילום: אוהד רומנו 
 

תמונת מופע:

תאריכים קרובים

23/04/2019
20:30
אולם דלל
להזמנה ושירות