בת אלה עם סימפונט רעננה

בת אלה חוברת לראשונה לתזמורת סימפונט רעננה במופע חגיגי וייחודי בו תבצע שירים משלושת אלבומיה – "תפילתי", "לכי לך" ו"רגעים". שירי ההשראה של בת אלה הלקוחים מהשירה העברית החדשה ומהמקורות היהודיים, יבוצעו לראשונה בתזמור סימפוני ובעיבודים חדשים, שנכתבו במיוחד למופע זה ע"י מנצחת התזמורת – קרן קגרליצקי.

בת אלה - זמרת נשמה ישראלית, בוגרת להקת פיקוד דרום, גדלה והתחנכה בדימונה להורים ירושלמיים עם שורשים מחאלב (סוריה) ופרס. 
בת אלה חרטה על דגלה את ערך "קירוב הלבבות" אותו היא מביאה בייחודיות רבה בהופעותיה. קירוב בין יהודים לערבים, בין חילוניים לדתיים ובזכות הופעותיה הרבות בקהילות היהודיות ברחבי ארה"ב, גם בין יהדות התפוצות לישראל. בארץ הופיעה על הבמות החשובות מזאפה ועד קיסריה בניהולם המוסיקלי של עמוס בן דוד ואריאל קשת. 

בת אלה שרה שירי תפילה והשראה מהמקורות היהודיים, מהשירה העברית החדשה ומהזמר העברי, בלחנים ועיבודים המבטאים את המרקם המוסיקלי העשיר של קיבוץ הגלויות הארצישראלי. הטקסטים העוצמתיים של שיריה, המנגינות הקליטות, העיבודים העשירים והביצוע הרגיש והנוגע של בת אלה, יוצרים מופע שכולו מוסיקת נשמה ישראלית -  חוויה מוסיקלית מרוממת רוח, שמחה ומקרבת לבבות.

בנוסף לסימפונט רעננה, יהיו על הבמה יחד עם בת אלה, מוסיקאים נוספים מהשורה הראשונה: תופים: קרן טפרברג /  גיטרות: גל שניידר / קולות : תהל שוהם וחגית ביאר 

צילום: רמי זינגר

 

לתשומת ליבכם:

אין כניסה למאחרים

המקומות שמורים עד תחילת המופע

לכניסה מהירה יש להגיע עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון ישירות לאולם
 

תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

24/01/2019
20:30
אולם דלל
להזמנה ושירות