מרכז סוזן דלל - הזמנת כרטיסים אונליין

להקת קמע נאצ׳ו דואטו TWO

"TWO"- נאצ'ו דואטו ערב משותף עם תמיר גינץ


להקת המחול קמע גאה להיות הלהקה הישראלית הראשונה שתעלה יצירה מאת הכוריאוגרף הספרדי נאצ'ו דואטו, מגדולי הכוריאוגרפים של דורנו.

יצירותיו של נאצ'ו דואטו מועלות בכל רחבי העולם על ידי להקות מובחרות בלבד וביניהן: American Ballet Theatre, Nederlands Dans Theatre, The Australian Ballet, Les Grands Ballets Canadians, Stuttgart Ballet, San Francisco Ballet, Hubbard Street Dance Co., The Royal Ballet (UK), Paris Opera Ballet and Martha Graham Dance Company. לאחר שני עשורים בו הוביל את הבלט הלאומי הספרדי ובו נוצרו מיטב יצירותיו, משנת 2014 דואטו הוא המנהל האמנותי של בלט האופרה של ברלין, גרמניה.

TWO:

"GNAWA" בכורה ישראלית מאת נאצ'ו דואטו.

גנואה (טקס פולחן טרנספורמטיבי) היא הומאז' לאהבתו של דואטו את אזור הים התיכון ולמחוזות ילדותו בולנסיה ספרד. דואטו ממחיש ביצרת מופת זו את חושניות הנופים, מזגם של האנשים והרוחניות בפולחן ה"גנואה". יצירתו זורמת באלגנטיות וקצביות סוחפת לצלילי מוזיקה ספרדית וצפון- אפריקאית.

כוריאוגרפיה: נאצ'ו דואטו | צילום: יח״צ

 

"מותר רק לאהוב" בכורה עולמית מאת תמיר גינץ.

בחיפוש אחר טוהר הרגש, גינץ בוחן מערכות יחסים מנקודת מבט אינטימית ובוגרת.

 כוריאוגרפיה: תמיר גינץ | צילום: כפיר בולוטין

 רקדנים: אלדר אלגרבלי, לוריס אשונג'ה, מקסים בורדוסול, שגיא בללי, אילן גולובוביץ, תום דויד, נעה דהאן, עלמה לאואר, לו לונדרה, פיטר סטאר, גיל עמישי, נעם עפרון, עדי שמשי, אליוט תומפסון

 

מתאים לגילאי 16 ומעלה

אין כניסה למאחרים

המקומות שמורים עד תחילת המופע

לכניסה מהירה יש להגיע עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון ישירות לאולם

מועדי מופעים

אין קוד הנחה? לחץ כאן כדי לדעת יותר